Meie keha ja nägu on hinge peeglid.

Ilu pole pindmine, see on tunne, mis tuleb sinu seest.

Hea väljanägemise ja suurepärase enestunde tagab hea füüsiline vorm, tervislik toitumine ja sisemine rahulolu.
Kuid mitte alati ei piisa tänapäeva kiires, stressi ja valikuterohkes maailmas tasakaalu leidmiseks  ainult sellest, kui süüa tervislikult, teha füüsilist treeningut, liikuda. 
Kaasaegne elu esitab meile palju väljakutseid ja esitab meile palju nõudeid.

Vahel on lihtsalt hea lasta kellelgi enda eest hoolitseda.


Kehahooldused

Selleks, et kaalust alla võtta, ei ole vaja kirurgilisi iluoperatsioone. Kaasaegne tehnoloogia on arenenud nii kaugele, et pakub meile valutuid ja meeldivaid võimalusi, mis aitavad vabaneda liigsetest kilodest kiiremini kui see toimuks lihtsalt dieeti pidades. 
Pakume kaasaegseid aparaatseid kehahooldusi, mis aitavad alandada kaalu ja pinguldavad nahka ning parandavad lihastoonust.

Näole

Meie näohooldused on mittekirurgilised ja valutud. Oleme oma teenuste hulka valinud naturaalsed lahendused ja meetodid noorusliku välimuse hoidmiseks, mis ei kahjusta nahka ning ei vaja lisaaega taastumiseks. Teostame teaduslikel uuringutel ja tõestatud tulemustel põhinevaid näohooldusi, mis aitavad organismil endal  naharakke uuendada ja nahal nooreneda.

Massaažid

Pakume iidseid Hiina teraapiaid,  Gua sha, Tui na ja kupumassaaž.

Mida rohkem inimene keskeale läheneb, seda rohkem tuleb tal enda eest hoolt kanda. Hiina teraapiad aitavad suurendada elujõudu ja hoida tasakaalus Ying ja Yang energia. Vähendavad väsimust, valusid ja aitavad organismil endal terveneda.